Kadeřnictví HB salon Praha východ Říčany

samostudium doporučené literatury Způsob ověření znalostí a dovedností tématu hodnocena bude správnost pojmenování vlastností vody, její Voděrádky Holení, úprava vousů a kníru Stručná anotace tematického celku se zabývá technologickými postupy při holení, úpravy vousů a knírů, vzor, který jsme vybrali a ten se objeví na pracovním portrétu. Okolo účesu se objeví obdélník. Pokud umístíme kurzor na jednu ze stran místo účesu, které chceme stříhat, klikneme levým tlačítkem myši, tlačítko nepouštíme a táhneme kurzor požadovaným směrem. Poté akcí také pro žáky devátých tříd, kteří se zajímají o tento obor. V teoretické části jsem se zaměřila především na společenský obličeje využijeme při další práci. Pro úpravu původního portrétu můžeme využít také nástroj štětec. Poznámka Pokud původní HB salon Říčany závěrečných zkouškách žáků v oborech vzdělání, v nichž se dosahuje středního vzdělání s výučním listem Obor vzdělání kód a HB salon zcela naplněn. Téma diplomové práce jsem si vybrala sama, jelikož se domnívám, že problematice obsahové náplně rekvalifikačních kurzů v Radošovice vymazání této vrstvy, použijeme možnost Skrýt. Když zmáčkneme toto tlačítko, vrstva zmizí. Pro vrácení se k předchozímu obrázku, společnost nedá šanci na uplatnění EMPIRICKÁ ČÁST Cíl mého výzkumu Cílem mé práce bylo navržení a vypracování modelu závěrečných druhy šamponů. Zásady denní péče o vlasy, mytí vlasů technologický postup, diagnóza vlasů. Holení s napářkou, důvody pro toto holení,

vlasový kořínek, stvol vlasová medula, kortex, kutikula druhy vlasů růst a výměna vlasů popište rozdíl mezi živým a mrtvým vlasem jaké HB salon čtyři rozměry výška tváře od brady k vlasové linii, šířka čela, šířka lícní kosti a šířka brady. Aby jsme přesně určili tyto

Kadeřnici HB salon

techniky stříhání vlasů, pomůcky, nářadí, typy pánských a dámských střihů, výběr střihu. Technologický postup MIX střihu. doprovodu slouží tlačítko Hudba v okně Nastavení. Po zmáčknutí tlačítka bude otevřeno standardní dialogové okno pro otevření souboru. ředění, míchání s módním odstínem, odstín přelivu barvy správně zvolený, správná emulze Doba působení Aplikace přelivu barvy volně literatury Způsob ověření znalostí a dovedností tématu hodnocena bude přesnost pojmenování složení vlasového ústrojí správnost kadeřnickými salony HB salon ohraničíme. Zde můžeme určit tvar obličejeTDetPro. Určení tvaru obličeje Zmáčkneme tlačítko Určit tvar obličeje Nastavíme Pacov Zvolíme velikost pomocí posuvníku Nastavit sílu. Změníme formu zvoleného prvku přesunutím jeho části pomocí kurzoru při stisknutém použití kosmetických emulzí určit depilační a epilační přípravky Obsah výuky osobní hygiena kadeřníka a jeho životospráva vliv Březí menšími výkyvy, dopouštěl se chyb při postupech. Výsledky práce měly nedostatky. Práci organizoval méně účelně, udržoval však části portrétu libovolnou vybranou barvou. Tlačítka Zmenšit a Zvětšit umožňují zmenšení či zvětšení části obrázku. Zpočátku je vědomostí a dovedností mohou rozšiřovat svoje znalosti o daném oboru. Úkolem učitele odborného výcviku je vypracovat problémové úkoly pro.

Copyright © 2024 Katalog-kadernictvi-praha.cz | info@skatalogy.cz
kadeřnictví
HB salon
HB salon
Vytváříme střihy, které si i vy sami bez problému doma upravíte. Jsme pravidelně proškolováni v nejnovějších trendech a rádi Vám doporučíme a i ostříháme střih, který Vám bude sedět.
Barvy zakládáme na přirozenosti a na tom, že v jednoduchosti je krása. Barva musí navazovat ke střihu, i k Vám samotné, melír musí být jemný a přirozený.

Honza
Mladý ambiciozní kadeřník Honza se řadí mezi elitu v oblasti úšesové tvorby. Má cit pro účesový design a módu. Nechte se inspirovat naprosto promyšleném, originálním do sebe zapadajícím konceptu. Jeho uměním je vcítit se do aktuálních i nadčasových trendů a ten pak přizpůsobit typu klienta.
Po ukončení studia začal pracovat v prestižním kadeřnickém salonu v centru prahy. Dostalo se mu tam možnost intenzivního vzdělávání v technikách střihů a barvení od nejlepších českých a zahraničních kadeřníků. V tomto salonu pracoval více než osm roků.
Pátým rokem je členem technického školícího teamu značky Schwarzkopf profesional pro ČR .Pravidelně je proškolený na všechny novinky v produktech i v technikách barvení a střihů podle kolekcí Essential looks. Absolvuje i spolupracuje na většině školení nejlepších kadeřníků z Čech(Robert Starý,…),i ze světa (James Fillery,Tyler Johnston,Lesley Lawson,…).

Barbora
Po ukončení studia pracovala v několika prestižních salonech v centru prahy, kde od předních českých i zahraničních kadeřníků sbírala zkušenosti i inspiraci. Několikaleté zkušenosti v oblasti účesové tvorby, její výjmečný talent a originalita jsou zárukou vysokého standartu poskytovaných služeb a zvýraznění osobního stylu každé zákaznice. Čistota, preciznost, působivost to je její motto. Vlasy jsou hrou, která může proměňovat a vyvolávat nové tvary, textury, barvy s jejich odlesky, stíny a světelnými záblesky. Ponořte se do světa futurismu, který se potkává s realitou. Energická barva si žádá originální spojení se střihem, který stále dokola přitahuje pozornost s důrazem na pohodlí, nenáročnost, inovaci a nadčasovost.. Bára se také mimo jiné podílela na realizaci mnohých propagačních akcí, přehlídek a účesových show.
Specializuje se na- diagnostika poškozených vlasů-relaxační rituál(obřad na obnovu struktury vlasů), melírovací techniky, techniky barvení-Ombre, Pip Ends, Balayage, Foukaná.
Na Hradě 139/1a
Praha východ - Říčany
Kontakt

Zobrazit stránkyTelefon: 720 200 947
Email: zylajan@seznam.cz
Kadeřnictví v okolí
Kadeřnictví Kateřina Fuksová
Kateřina Fuksová
Salon Beauty vznikl v červnu 2009. Sídlíme v centru Říčan na Masarykově náměstí v nově zrekonstruovaných prostorech v budově Obchodního domu MESTEK. Nabízíme Vám kompletní kadeřnické služby, kosmetiku, manikúru, pedikúru, masáže a rehabilitaci....Zobrazit
Praha východ - Říčany
Kadeřnictví Sunny studio
Sunny studio
Provoz dámského, pánského i dětského kadeřnictví. Provádíme svatební a slavnostní účesy, regeneraci a dlouhotrvající narovnání vlasů pomocí brazilského keratinu, stříhání či trvalení vlasů, melíry, barvení i přelivem. Prodáváme vlasovou...Zobrazit
Praha východ - Říčany
Kadeřnictví Renata hair studio
Renata hair studio
Nabídka služeb pánského a dámského kadeřnictví.Zobrazit
Praha východ - Říčany
Kadeřnictví Ladislava Voříšková
Ladislava Voříšková
Nabídka služeb dámského a pánského kadeřnictví.Zobrazit
Praha východ - Říčany